Dostali jste se na klíčové místo pro financování vašeho podnikání. Už nemusíte hledat dále, byla by to jen ztráta času. Proč? Dozvíte se dále.

Už jste někdy vyřizovali firemní úvěr nebo alespoň hypotéku? Jaké to bylo, šlo všechno rychle a hladce? Bankéř s vámi komunikoval vstřícně a srozumitelně? Pravděpodobně to tak nebylo.

A samotné podmínky úvěrů? Myslíte, že rozdíly mezi úvěrovými nabídkami bank jsou v dnešní době zanedbatelné? U půlmilionového úvěru s 5letou splatností už jsou rozdíly v nákladech na splácení v řádku desítek tisíc korun. Mezi nabídkami nebankovního trhu jsou pak rozdíly samozřejmě ještě větší.

Zajímalo by vás tedy, která z úvěrových nabídek pro vás nyní bude ta nejvýhodnější? Nabídka vaší banky to totiž zpravidla není. Nebo máte vůbec problém financování pro váš záměr získat?

a) Potřebujete něco financovat?

Ať už řešíte zdroje na nákup provozních zásob, financování nové výrobní technologie nebo například koupi nemovitosti jako vašeho nového sídla, jsme schopni pro vás vyžádat vždy relevantní úvěrové nabídky od všech poskytovatelů. A to jak z bankovního (17), tak i z toho nebankovního sektoru (25), pokud pro vás ten bankovní momentálně z nějakého důvodu nepřipadá v úvahu.

Ale nejen to. Nabídky pak i seřadíme a vy z nich tak jednoduše můžete zvolit tu nejvýhodnější. Tu vám v případě zájmu pomůžeme také vyřídit. Spolu s penězi tak můžete ušetřit i hodně času.

b) Splácíte nějaký úvěr?

Co byste řekli na nižší měsíční splátky, tedy celkové snížení vašeho finančního zatížení?

Ať už splácíte úvěr, kterým jste si zajistili provozní financování, pořídili nějakou nemovitost nebo zainvestovali do nového vybavení, lze zpravidla na trhu získat jeho výhodnější alternativu. Díky našemu nezatíženému pohledu a dosavadním zkušenostem se nám daří nacházet jiné, levnější řešení. Častokrát je to jednoduše jen jiný vhodnější úvěrový produkt.

A pokud si myslíte, že snížení finančního zatížení ve vašem případě není možné, přece jen se nás zeptejte. Nic za to nedáte a navíc možná budete příjemně překvapeni.

Proč si tedy nechat nabídky porovnat?
 1. Neujde vám žádná z relevantních úvěrových nabídek na trhu.
 2. Nestrávíte komunikací s bankami a vyhodnocováním dlouhé hodiny (i desítky hodin).
 3. Nebudete překvapeni žádným poplatkem, který výhodnost dané nabídky zásadně změní.
 4. Nechcete vyhodit z okna desítky/ stovky tisíc korun.*

*Například u řešeného bankovního úvěru 5.000.000 Kč se splatností 10 let činil rozdíl mezi splátkou průměrné úvěrové nabídky a té nejvýhodnější cca 5.400 Kč. To znamená rozdíl 65.000 Kč, a to jen během prvního roku splácení. Představte si, kolik je to za 10 let.

Garance

Jsme si tak jistí kvalitou našich služeb a přehledem na trhu, že garantujeme výhodnost úvěrové nabídky. Pokud byste tedy v daném čase na trhu objevili jinou výhodnější nabídku financování, o které jsme vás neinformovali, nebudeme si za naše služby účtovat žádnou odměnu.


Jaké budou konkrétní kroky
 1. Řeknete nám, co potřebujete financovat/ refinancovat.
 2. Vyhledáme pro vás všechny možnosti řešení.
 3. Zašleme vám zpracovaný přehled úvěrových nabídek.
 4. Mezi nimi si zvolíte pro vás nejvýhodnější řešení.
 5. Požádáte o úvěr u vybrané finanční instituce.
 6. Provedeme vás procesem až do úspěšného konce.
 7. Vystavíme vám fakturu na zlomek toho, co jsme vám ušetřili (dle sazebníku).

Takto jednoduše získáte nejvýhodnější financování.

Verified by ExactMetrics